KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14765186
nr 1476 5186
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1978, rovfågel. Bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:09:50
17/6 17:56:46
Petter Zennström
nr 1476 5186
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 20 juni 2022 |
| 17/6 17:56:46 | 1 | Vinnande bud |